O kancelarii

Kancelaria rozpoczęła swoją działalność w 2011 roku, kiedy do świadczenia pomocy prawnej przystąpił adwokat Marek Skrzyszowski. Początkowo, w pierwszych latach swojego istnienia, działalność Kancelarii była prowadzona w formie indywidualnej działalności gospodarczej. Jednakże, już w 2021 roku, Kancelaria podjęła kroki ku rozwojowi i przekształciła się w Spółkę Cywilną, dzięki czemu możliwe stało się zrzeszenie w jej szeregach kolejnych specjalistów. Obecnie Kancelaria Adwokacka Skrzyszowski Krupski S. C. to zespół prawników: adwokaci Marek Skrzyszowski i Łukasz Krupski.

Siedziba Kancelarii znajduje się od 2013 roku na parterze budynku zlokalizowanego przy ul. 1 Maja 52 w Jastrzębiu-Zdroju, faktycznie zapewniając łatwy dostęp do usług prawnych osobom niepełnosprawnym. Kancelaria oferuje profesjonalne doradztwo prawnicze w różnych dziedzinach prawa oraz wspiera klientów w rozwiązywaniu najtrudniejszych spraw prawnych.

 

Kancelaria Adwokacko-Radcowska Skrzyszowski Krupski Olender S. C. Jastrzębie Zdrój

Główny cel Kancelarii to zapewnić naszym Klientom pełne zrozumienie ich sytuacji prawnej, a także znaleźć optymalne rozwiązania zaistniałych problemów, ażeby spełnić ich potrzeby i cele. Działamy z pasją, skrupulatnością i profesjonalizmem, żeby dążyć do osiągnięcia najlepszych rezultatów dla naszych Klientów.

Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy prawnej, która pomoże Ci w osiągnięciu Twoich celów, to Kancelaria Adwokacka Skrzyszowski Krupski S. C. jest gotowa Cię wesprzeć. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, jak możemy pomóc w rozwiązaniu Twoich spraw prawnych.

O zespole Kancelarii

Zespół Kancelarii tworzy dwóch adwokatów: Marek Skrzyszowski, Łukasz Krupski. Zlecone sprawy prowadzone są indywidualnie przez poszczególnych członków zespołu, przy jednoczesnym zapewnieniu merytorycznego wsparcia całego zespołu.

Marek skrzyszowski adwokat jastrzębie zdrój

Założyciel i jeden z właścicieli Kancelarii Adwokackiej. Ukończył studia z zakresu prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie z oceną bardzo dobrą. Przez okres ponad czterech lat zdobywał doświadczenie zawodowe w jednej z kancelarii adwokackich w Jastrzębiu- Zdroju. Po ukończeniu aplikacji, w czerwcu 2011 r., zdał egzamin adwokacki i w dniu 23.10.2011 r. został wpisany na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach. Od tamtej pory stale prowadzi praktykę zawodową. Poza tym prywatnie ojciec trójki małoletnich dzieci, który w wolnym czasie zajmuje się bieganiem.

Współwłaściciel Kancelarii Adwokackiej. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na kierunkach prawo i administracja. Na obu kierunkach otrzymał dyplom z oceną bardzo dobrą. W czasie studiów praktykował w Sądzie Rejonowym w Gliwicach, Urzędzie Gminy w Godowie oraz jednej z kancelarii adwokackich w Zabrzu. W 2017 roku został wpisany na listę aplikantów adwokackich Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach i rozpoczął współpracę z adw. Markiem Skrzyszowskim. Aplikację adwokacką ukończył po trzech latach, uzyskując tytuł zawodowy adwokata w grudniu 2020 r. Osobiście pasjonuje się piłką nożną i literaturą fantasy.
Łukasz Krupski adwokat jastrzębie zdrój